Listopad 2008

popslední den v listopadu

30. listopadu 2008 v 10:00
Jak dobře víte dnes je poslední den v listopadu a zároven první adventní neděle tak pořádně vyzdobte byt(dům) na vánoce a večer zapalte svíčky a popovídejte si s rodinou.jinak co žirafka líbila se ?

žirafka

29. listopadu 2008 v 21:27
nádherná žirafka v rukou ošetřovatelů je to ještě miminko roztomilá že ?


noční i dení můra nás všech týrání zvířat.

29. listopadu 2008 v 16:02
Nedávno jsem si koupila časopis a vidím stránka kde byli vyfocení zvířata na kterých dělali lidé (blbci) testy.nic horšího jsem dlouho neviděla.kde berou tu drzost ubližovat neviným zvířatkům kteří se nemohou bránit? je mi znich špatně prasáci.Ublížit nevinému tvorovi kterýse nemůže bránit .kde to žijeme copak jsme nějaký domorodci ? lidé kteří tohle to dělají jsou stvůry a ještě něco horšího na co nrmám dostatek sprostých slov.je to to samé jako ubližovat bezbraným miminkám.A nikdo vůbec nikdo jim nepomůže.Těchto zvířat mi je strašně líto a jejich obhajoba zdřejmě je lepší něž to dělat na lidech. A co potom dělají s chudáky znetvořenými zvířátky.Pochybuji že by je rozdávali konec konců kdo by chtěl znetvořené zvíře rozhodně by se někdo našel a toje nazajímá doufám ,že se mi povede najít pro vás nějaké fotky.tyto značky prvozují testy na zvířatech obrázky vám jsem radši dávat nebudu jsou strašné koukněte se na blog www.zvirata-sos.blog.cz
 • Bausch & Lomb
 • Coty - Lancaster - Jovan
 • Braun - Gillette
 • Clairol
 • Colgate-Palmolive Co. {Palmolive, Speed Stick, Mennen}
 • S. C. Johnson
 • Elizabeth Arden
 • Johnson & Johnson - Neutrogena
 • Kleenex, Huggies
 • Oral-B
 • Sally Hansen
 • Sanofi - Oscar De La Renta, Yves Saint Laurent
 • Vidal Sassoon
 • koukněte se prosím na kosmetika.dama.cz a také se koukněte www.ochranazvirat.cz

dorinka

28. listopadu 2008 v 19:01 | já
mám psa jak víte,ale dlouho jsem ho naviděla a strašně se mooooooc se mi po ní stýská je to takové mé štestíčko ,ale co je to za život bez zvířátka která máte nade vše rádi? nic moc.a věřte ,že bych bych dala cokoliv aby s námi zase bydlela a místo toho se doslíchám ,že s náma už bydlet nebude a na vánoce s námi též nebude.je mi na nic ,ale co mám dělat? to nevím myslím na ni den co den.posílám jí písničky pro radost


kill me kiss me 3

27. listopadu 2008 v 20:23
Třetí svazek známé korejské manwhy, která představuje českému čtenáři typický svět asijských komiksů.
Kolotoč příhod samotářského Jung-wooa pokračuje. Aby mu Que-min zajistila bezpečí, přistoupí na Ghoon-hahmovu podmínku a začne s ním chodit. Jenže jak dlouho takové vydírání Que-min snese? Co na to řekne Ghoon-hahmův gang? Je Ghoon-hahm opravdu tak drsný vůdce, za jakého se vydává? A jak se zachová Jung-woo?

andělé

27. listopadu 2008 v 19:33
našla jsem velmi hezké obrázky andělů tak jsem vám je jsem dala.sníh

22. listopadu 2008 v 19:17
ani nevíte lidičky jak jsem štastná ,že napad sníh a což teprve dorča s ebčou ty ho milují rozhodně zítra nesedte doma a běžte se aspon projít uvidíte že vaši mazlíčci budou nadšeni a co teprve vy ,ale teple se oblačte a své mazlíčky také at nenastydnete.

kun fu panda

20. listopadu 2008 v 21:08
kun fu panda je kreslená pohádka jde zde hlavně o kun fu hlavní postavou po syn majitele restaurace s výtečnými nudlemi .Po sní , že se jednou stane kun fu bojovníkem jako opice,tygr,saranče,ptáka had dokáže to a odhalí tajemnství dračího svitku jehož pomocí může porazit velmi silného bojovníka s výcvikem kun fu.shrek 4

20. listopadu 2008 v 20:32
PŘÍZNIVCI SHREKA NAPNĚTE UŠI BUDE ČTVRTÝ DÍL , ALE NENÍ DIVU KDYŽ 1-3 VYNESL TOLIK PENĚZ A NADŠENÍ.MŮŽEME HO OČEKÁVAT ROKU 2010.BUDE POKRAČOVAT I S ARTUREM.HLASUJTE VANKETĚ NA TÉMA SHREK.

hmmmm co to bude

19. listopadu 2008 v 20:21
milý náštěvníci,zajímalo by mně co čtenáře mého blogu nejvíce zajímá o tom poté budu psát ,hlasujte prosím v ankete.

dinotopie

13. listopadu 2008 v 14:44 | james gurney
Mnoho překvapivých poznatků a nepřeberné množství informací vás přenese do doby, kdy vikingové vládli mořím.
Déle než dvě století byli vikingové na vrcholu svého rozmachu a slavili největší úspěchy. Tehdy se celá Evropa chvěla hrůzou před jejich děsivými nájezdy. Tato bohatě ilustrovaná a vzrušující interaktivní kniha vysvětluje, proč tomu tak bylo. Vykresluje všechny stránky historie a kultury vikingů, od poměrně neznámých legend a mýtů až po objevné cesty a výboje i náhodné a neuvěřitelné objevení Ameriky pět set let před Kolumbem.více na www.knizniweb.cz

knihy

12. listopadu 2008 v 17:01
Will a Evanlyn plují do Skandie jako zajatci hrozivého kapitána skandijské vlčí lodi Eraka. Halt přísahal, že Willa zachrání, a udělá vše, aby slib dodržel - dokonce neuposlechne krále. Halt je vyloučen ze sboru hraničářů a spolu s Horácem, který se k němu připojí, zamíří přes Galiku do Skandie. Cestou je neustále obtěžují potulní rytíři - jinak známí spíše jako lupiči a hrdlořezové. Horác však o bojování už něco málo ví a díky svým neobyčejným dovednostem začne brzy přitahovat pozornost rytířů a válečníků na míle daleko. Ale dorazí do Skandie včas a zachrání Willa před životem v otroctví?
Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do Celtiky. Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily.
Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka - pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!
knihy hraničárův učen www.knizniweb.cz

požár pražské tržnice

6. listopadu 2008 v 20:19
Praha - Požár největší pražské tržnice v Libuši dostali hasiči kolem 16:00 pod kontrolu. Výrazně jim pomohlo nasazení speciálního policejního vrtulníku. ČTK to řekl mluvčí pražských hasičů Vít Pernica. Podle zpravodaje ČTK kolem 17:00 již z areálu prakticky nestoupal dým. Dohašování potrvá minimálně do rána. Na místě stále zasahuje asi 350 hasičů z 55 sborů.
Praha byla několik hodin neprůjezdná hlavně kvůli velkému požáru tržnice v Libuši. Policie tu zcela uzavřela Meteorologickou, Čimelickou a Mirotickou ulici, kolem 09:20 také ulici Libušskou, Dobronickou a Kunratickou. Uzavírka stále pokračuje, požár budou hasiči likvidovat do večera.
tento smrad byl cítit až u nás ve škole na druhém konci Prahy.

alvin a chipmunks

6. listopadu 2008 v 18:38

brazílie

5. listopadu 2008 v 19:00
Brazilská federativní republika (República Federativa do Brasil) je federativní republika, největší a nejlidnatější stát Jižní Ameriky. Na severu sousedí s Francouzskou Guyanou, Surinamem, Guyanou, Venezuelou a Kolumbií; na západě s Peru, Bolívií a Paraguayí, na jihu s Argentinou a Uruguayí.
Na území Brazílie se rozkládá jeden z největších tropických deštných lesů na světě - Amazonský prales. Brazílie byla v minulosti největší kolonií Portugalska a portugalština je zde také úředním jazykem. Metropolí Brazílie je město Brasília, plánovitě vybudovaná v letech 1956 - 1960 v brazilském vnitrozemí. Největším městem s 10 milióny obyvatel je São Paulo.
vodopády
Skoro 300 vodopádů na jednom místě, které vám vezme dech
Nádherný přírodní úkaz ležící na hranicích Brazílie s Argentinou a Paraguají, který je rozlohou tak velký, že rozhodně stojí za to obkouknout ho ze všech stran - tedy ze strany brazilské, argentinské, uruguayské a hlavně taky pěkně zezdola - na lodi se dostat k vodopádům tak blízko, jak jen to je možné a zažít jejich sílu a krásu.


HVĚZDNÁ BRÁNA

4. listopadu 2008 v 21:04
film který vysílají ne nově každý všední den v 15:5 , velmi se mi líbí.
více na www.sg1.cz tento film je opravdu velmi zajímavý mrkněte se tam prosím.

naruto koně

2. listopadu 2008 v 11:45
tady máte pár obrázků naruta samozdřejmě koní a i jiný než naruto,jelikož koně jsou pro mně prostě úžasní.

gilmorova děvčata

2. listopadu 2008 v 9:34
TENTO SERIÁL SE MI VELMI LÍBÍ A TAK JSEM SE ROZHODLA ,ŽE VÁM O NĚM NĚCO NAPÍŠU.
VYSÍLÁ HO TELEVIZE NOVA KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN VE 14,10 HODIN.
TADY MÁTEPÁR OBRÁZKŮ ZE SERIÁLU:

MŮŽETE SI KOUPIT I KNÍŽKU.

savci

1. listopadu 2008 v 18:36
obrazky k tematu savci z rijna.

stovky techto zvířat umírají každý den kvůli nám lidem.

vlk

1. listopadu 2008 v 10:16
První masožravec se na zemi objevil před 100 - 120 mil. lety. Později se na severní polokouli objevil další, dokonalejší, masožravec - Creodont. Asi před 55 mil. lety se objevil masožravec s částečně vyvinutými řezáky. Během následujících 10 mil. let (v paleocénu) se z něj vyvinulo několik poddruhů, z nichž všechny kromě Miacise vyhynuly.
Miacis patří do rodu Micidae, ze kterého se vyvinuly všechny současné rody masožravců. Vypadal jako dlouhá vydra a narozdíl od vlků byl ploskochodec. Měl pět prstů, částečně zatáhnutelné drápy, protistojné palce na předních nohách a dlouhý tenký ocas. Měl chrup masožravce a malý mozek, ale byl chytřejší než ostatní šelmy žijící v té době. Žil v lese a mohl spát na stromech.
V období před 20 - 30 mil. lety se oddělil vývoj šelem psovitých a medvědovitých. Předchůdce psovitých šelem Cynodictis měl již stejný počet zubů jako vlk. Měl krátké nohy a byl o hodně menší než vlk. Jeho tělo bylo dlouhé a pružné jako tělo lasice.
Během následujících 15 mil. let se oddělil vývoj mývalovitých.
Mezi tím, před 15 - 30 mil. lety, se tělesná stavba začala přibližovat dnešním vlkům. Tento proces začal u druhu Cynodictus, pokračoval přes druh Cynodesmus a Tomarctus. Končetiny se začali prodlužovat, chodidla se také prodlužovala a stala se kompaktnějšími. Pátý prst začal být nepotřebný a postupně zakrňoval. Ocas se začal zkracovat a celkové proporce se začali přibližovat vlkům.
Před 15 mil. lety se oddělil vývoj vlka a lišek. Zatímco velikost lišek se moc nezměnila, vlci byli stále větší a větší.
Před 1 - 2 mil. lety vlk vypadal zhruba stejně jako dnes. V pleistocénu, před 1 mil. let, se objevil Canis sp., který měl větší mozek a delší čumák než jeho předchůdci. Canis sp. byl lépe uzpůsoben k běhu a pravděpodobně měl vyvinutou primitivní sociální strukturu a kooperativní techniky lovu. Z něho se vyvinul nejdříve Canis dirus a poté Canis lupus - trochu menší živočich s vyšším čelem a mnohem vyspělejšími sociálními projevy. Ten byl také pravděpodobně předkem psa domácího Canis familiaris - prvního velkého živočicha který žil s člověkem.více na www.vlci.info