Prosinec 2008

nový rok

30. prosince 2008 v 12:47 | já
jelikož se zítra ani pozítří nedostanu na počítač tak vám všem přeju ůžasný vztup do nového roku se super náladou a zábavou.rovněž vám přeju aby příští rok pro někeré jako třeba pro mě byl lepší než rok 2008. štastný nový rok(happy new year)

Dračí kronika

30. prosince 2008 v 12:19 | Chris Meiklejohn
je věrným záznamem deníku sepsaného a uchovávaného Nejvyšším čarodějem, Septimem Agoriem. Zabývá se jeho činy na výpravě, jejímž cílem bylo vystopovat a zahubit mnoho proradných draků, jak mu to nařídil jeho umírající král. V tomto téměř nadlidském úkolu mu pomáhali nejenom královi nejudatnější bojovníci, ale rovněž rozmanití umělci a služebníci. Jim král nařídil zaznamenat všechny napínavé události, sbírat vzorky z padlých draků a nashromáždit během svého dobrodružného putování o těchto tajemných bytostech co nejvíce informací. Toto jedinečné dílo není pouze záznamem dobrodružství, ale slouží rovněž jako encyklopedie. Mnoha drakology je tato kniha přijímána jako jeden ze základů jejich oboru a četným lovcům draků po celém světě poskytla nedocenitelné informace.

Indigový drak

30. prosince 2008 v 12:13 | James A. Owen
Indigový drak vám otevře bránu do Souostroví snů. Společně s Johnem o jeho dvěma přáteli se přenesete do imaginárního světa, kde ožívají draci a antické legendy. To vše díky starobylému atlasu Imaginárium Geographica, který John musí střežit, aby se nedostal do rukou Zimního krále. Barvitá plavba tří mladíků po Souostroví snů přináší nečekané překvapení. Přátelé, kteří spolu prožívají dobrodružnou cestu, nejsou nikdo jiný než J. R. R. Tolkien, C. S. Lewis a Charles Williams - známí autoři fantastické literatury, kteří ve svých knihách později popsali země a příběhy, s nimiž se setkali během své cesty.

kozí příběh-kniha

30. prosince 2008 v 12:06
Film stejného názvu (www.kozipribeh.cz) si zasluhuje pozornost nejen tím, že jde o vůbec první 3D film v celé střední a východní Evropě. Silný příběh ze středověké Prahy je podpořen skvělou animací, emotivní hudbou a dabingem našich předních herců.
Premiéra filmu je plánována na 16.10.2008 a věříme, že tuto velkou filmovou událost podpoří i vydání knihy z našeho nakladatelství - oficiální filmové publikace, vydané na základě smlouvy mezi nakladatelstvím Daranus a společností Art And Animation studio, producentem filmu.
Kniha bude vydána v luxusní grafické úpravě na křídovém papíře a obrázky z filmu doplní text z pera renomované autorky pro děti Ivony Březinové.

štědrý den

24. prosince 2008 v 10:58
dnes jak dobře víte je štědrý den a já vám všem chci popřát
KRÁSNÝ A BOHATÝ ŠTĚDRÝ DEN PŘEJI TO JAK SVÝM NEJBLIŽŠÍM TAK I VÁM OSTATNÍM KRÁSNÉHO JEŽÍŠKA!!!!

VÁNOCE

21. prosince 2008 v 16:07
KRÁSNÉ VÁNOCE ,VÁNOCE SE UŽ BLÍŽÍ JSOU TU UŽ ZA 3 DNY.
NO NEBYLO BY TO SUPER HODIT STAROSTI ZA HLAVU A PROJET SE NA SANÍCH JAKO TADY :-).AT SE TADYTO RADŠI NESTANE

veselé vánoce

19. prosince 2008 v 18:43
přeju krásné vánoce všem , krásného a bohatého ježíška . Ebinka mé kotě už se nemůže dočkat slídí všude kolem tak sned nenajde dárečky zazpívejte si
sasuke

15. prosince 2008 v 20:53
toto se mi strašně líbí musela jsem vám to dát.

ůtulek praha liben

11. prosince 2008 v 20:23
dnes jsem se dívala na stránky ůtulku z libně jsou tam moc krásní zvířátka už dvou jsem vybrala dárek k vánocům.Mrkněte se tam prosím taky.
tady máte informace o pejscích kterým hrozí utracení můžete jim pomoct zachrante je když máte tu moc ,nepřivírejte před tím oči,když jim nepomůžeme zemřou. prosím kdo má blog nebo stránku prosím moooooooooooooooc prosím dejte si to tam.
poslední tři fotky:těm hrozí utracení prooooooooosííííím pomoooooooozte pro více info zde
http://www.utulek-liben.com

zvířátka

9. prosince 2008 v 19:15
VÁNOCE,
KRÁSNÉHO JEŽÍŠKA SI NAZASLOUŽÍTE JENOM VY A VAŠI MAZLÍČCI
DOPŘEJTE KRÁSNÉ VÁNOCE I ZVÍŘÁTKŮM Z ŮTULKŮ
VYHLÍDNĚTE SI NĚJAKÝ ŮTULEK , VYBERTE SI ZVÍŘÁTKO A KUPTE MU DÁREK NEBO TŘEBA I VÍCE ZVÍŘÁTKŮM ZAHRAJTE SI NA JEŽÍŠKA ,DÁREČEK POTOM OSOBNĚ ODNESTE NEBO POŠLETE UVIDÍTE ŽE KRÁSNÁ ROZZÁŘENNÁ OČKA ZVÍŘÁTKA ZA TO STOJÍ KRÁSNÉHO JEŽÍŠKA BUDE MÍT I ON A TO DÍKY VÁM .
prosím kdo máte web dejte si to tam

APASSIONATA

4. prosince 2008 v 18:36
MÁM TAKOVÉ ŠTĚSTÍ DOSTALA JSEM LÍSTKY NA APPASIONATU KTERE NORMALNE STOJI 1000 JSEM FAKT NADŠENÁ TADY MÁTE NĚCO k
apassionata předvádíé neuvěřitelné a jedinečné kousky koní nádherní koně předvedou to nejlepší.
NÍ: