Březen 2009

simpsonovi-pár obrázků

31. března 2009 v 21:10

troufla bych si říct že prostě každý zná simpsonovi tady je pár obrázků

simpsonovi jako naruto

vysvětlivky pro ty co nesledují naruta

Homer:Kakashi

Marge:Normální ninja

Bart:Itachi

Líza:Hinata

Maggie:Naruto
královnin rytíř

30. března 2009 v 19:53 | Kim Kang -Won
1 knížka
2.knížka
3.knížka
4.knížka
5.knížka
6.knížka

díly vampire knight-první řada

28. března 2009 v 17:27


jestli se chcete podívat na vampire knight
tak tady je první díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-01.html
2 díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-02.html
3.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-03.html
4.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-04.html
5.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-05.html
6.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-06.html
7.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-07.html
8.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-08.html
9.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-09.html
10.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-10.html
11.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-11.html
12.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-12.html
13.díl první řady
http://www.harosdefalco.webgarden.cz/vampire-knight/vampire-knight-13.html
některý díly jsou s českými titulkami ale některý se slovenskými snad máte taky rádi vampire-knight jako já

který obrázek se vám nejvíce líbí?

27. března 2009 v 19:54
hlasujte prosíím v anketě který pejsek je nejhezčí
kod tohohle hafíka je
p-1
p-2
p-3
p-4
p-5
p-6
p-7
p-8
,,mamí jsi to opravdu ty"?
p-9
p-10
tohohle psa bych chtěla mít až budu dospělá
prosímhlasujte v ankentě o najoblíbenějšího psa

šimpanz

27. března 2009 v 19:30


no nejsou boží?!


ruffwear

21. března 2009 v 20:48
psi stejně jako lidi by měli vlastní lékarničku,mnohdy zvířeti zachrátí život představte si že vašeho psa porazí auto .veterinář už je na cestě ,ale je bohužel dopravní zácpa a tady hrajou roli minuty a možná i sekundy v lékarničce máte vše co potřebujete díky lékarničce můžete zachránit svému psovi život!!!!v lékarničce od ruffwear máte ůplně vše co pro základní pomoc potřebujete dokonce i návodní knížečka první pomoci.
bezpečnost psa by pro vás měla být naprvním místě například každý pesby měl na venčení k večeru nebo při zatažení a trošku tmě světelnou vestu nedávno jsem jela s mámou v autě a najednou nám přes silnici prošel pes vůbec jsme ho neviděli jelikož byla tma kdyby za námi jelo auto nemohli by jsme zabrzdit protože by to do nás napálil kdyby skoro každý pes měl vestu mohlo se zachránit mnoho životů myslete na to kdykoliv jdete ven s vaším čtyřnohým kamarádem!!!
taky váš pes miluje vodu?určitě každý pes který má možnost chodí se svým páníčkem někam do jezera,potoka,řeky,zatopeného lomu,rybníka atd...aby se vykoupal ale napadlo vás že se může utopit stačí aby jste hodili do vody hodili nákou hračku která není přizpůsoba do vody a potopí a váš pes jí prostě bude hledat dokad ji nenajde potom se ale hodně unaví ,ale většina psů za žádnou cenu nevileze bez hračky proto by měl každý pes mít plavací vestu,nebo třeba dejme tomu že skočí váš pes radostně do vody nestačíteho hlídat ale voda má přítiš silný proud a psa odnáší pryč nebo prostě nedokáže vyplavat z vody na takovém místě by měl pes mít za každou cenu plavací vestu!!!!!!!!!!!!!
chytáte se s vaším psem na nákou hornatou kamenou stezku njenom vy potřebujete správné boty nepudete přece v žebkách tak i váš pes by měl mít zapezpečené nohy pes nohy nadevše potřebuje ,ale co když si do nohy zarazí špičatý kamínek i když by jstemu ho vyndali nebude moct chodit a pochybuju že by jste 40kg psa nesli dejme tomu 2 km v ruce .váš pes potřebuje své nohy nadevše a nevidrží celý týden jen odpočívat !!!!RUFFWEAR FOR DOGS ON THE GO
WWW.RUFFWEAR.CZ

konské tábory

9. března 2009 v 16:52 | kamichu


1.jezdecká stáj farma hrádek
nachází se v obci Mratín
Týdenní dětské tábory pro začátečníky i pokročilé jezdce jsou pořádány pro děti od 7 do 18 let přímo v areálu farmy v období letních prázdnin.
V rámci kurzu děti absolvují:
- jízdy pod dohledem cvičitele
- teoretickou výuku
- lekce péče o koně- čištění, krmení, místování.

Volný čas je tráven kolektivně- míčovými hrami, stolním tenisem, koupáním a večery u táboráku. V programu je i karneval, diskotéka, bobřík odvahy a různé soutěže. Děti jsou ubytovány v chatkách.

http://www.volny.cz/farmahradek/tabory.htm

2.stáje štětice
Tábor je určen pro děti ve věku od 7 do 16 let.
Náplní tábora jsou táborové a společenské hry, sportovní hry, táboráky, diskotéka, jízda se spřežením a rekreační jízdy na koních plemene Hafling v sedle i bez sedel. (Vlastní koně v areálu tábora) - každý den 1,5hod vyjížďka do přírody + dopolední ježdění bez sedel - seznámení se základními návyky koní, péčí o koně.
Kapacita tábora je dvacetosm dětí. Je pořádán v týdenních (možno kombinovat i vícetýdenní) turnusech, které vždy začínají a končí nedělí. Ubytování ve zděné budově se sociálním zázemím (včetně teplé vody), budova je vybavena klubovnou a kuchyňkou. Stravování pětkrát denně - 3x denně teplé jídlo, 2x denně svačina.
http://www.stajestetice.cz/
3.jezdecká stáj prela
Jezdecký tábor se nachází v malé obci Svržno u Hostouně ve velmi pěkné krajině, děti budou ubytované v nově rekonstruovaném penzionu se společenskou místností, kde lze trávit volný čas v případě nepříznivého počasí. Tábor probíhá v týdenních turnusech maximálně pro 10 dětí. Po dobu pobytu se o děti starají 2 vedoucí, kteří vyplňují jejich volný čas. O teorii a praktický jezdecký výcvik se budou starat 3 cvičitelé, proto je možné děti rozdělit do skupin podle stupně jezdecké zdatnosti a děti se vzájemně neomezují. I naprostí začátečníci získají po týdnu zkušenost při jízdě na koni a práci s nimi. Každé dítě v průběhu tábora má přiděleného koně o kterého se bude po celou dobu pobytu starat. V táboře je umístěn bazén, který mají děti k dispozici. Stravování je zajištěno 5krát denně. Děti ve vybraných turnusech navštíví různé jezdecké akce.
http://www.prela.ic.cz/index.htm

3.stáje žernovka
Pro děti ve věku od 8 do 16 let . Kapacita jednoho turnusu je 8 dětí. Cena 3 500 Kč
zahrnuje: ubytování, stravu, jízdu na koni 2 - 3 hodiny denně - výcvik, vyjížďky do okolí, plavení s koňmi. Teorie jezdectví, péče o koně a výstroj. Plánujeme také jeden půldenní výlet na koních. Pro pokročilejší jezdce možnost přikoupení třídenního výletu na Sázavu, který může (podle dohody) časově navazovat na výcvikový tábor.
http://www.zernovka.cz/

stáje lipina

Stáj Lipina se nachází v CHKO Bílé Karpaty asi 4 km od města Valašské Klobouky, mezi obcemi Lipina a Křekov.poloha na mapěUbytování je zajištěno v podkroví domku stáje Lipina na postelích. Nutností je vlastní spací pytel. Strava z domácí kuchyně 4x denně včetně pitného programu.

http://www.lipina.cz/
letní tábor sopka
  • Naučíte se ovládat koně v kroku a klusu, zvládnete správný a bezpečný sed.
  • Důležité je naučit se jak koně zastavit a na škodu není ani cvičení rovnováhy formou jezdeckých her.
  • Farma má koně vhodné pro ježdění dětí
  • Poznáte práci s koňmi (hřebelcování, čištění kopyt, sedlání, ošetřování a krmení)
  • Kovbojské prázdniny jsou určeny všem, kteří chtějí s ježděním na koni začít, zkusit si, jaký je pohled na svět ze sedla koně, případně se v ježdění zdokonalit a zároveň nepřijít o klasický letní tábor.
  • http://www.tabor-sopka.cz/letni-tabory-2009/kovbojske-prazdniny-aneb-svet-ze-sedla-kone
  • farma turov
Na tábor přijímáme děti ve věku od 7 do 15 let. Kapacita tábora je 20 dětí. V menším kolektivu se děti rychleji přizpůsobí a navyknou si. Ubytování ve stanech s podsadou. Společenská místnost za špatného počasí v budově.
Pro děti jsou připraveny 1,5 h dlouhé jízdy v terénu a ježdění na koni bez sedla na jízdárně každé dopoledne a zároveň i učení se péče o koně v průběhu celého dne. Na konci tábora bude pro děti uspořádana jízda zručnosti, aby děti ukázaly, co se za týden naučily. Dále večerní diskotéka nebo noční hra a jiné další zájmy, výlet do okolí,...dle počasí, nálady a pozitivních reakcí.)
http://www.kone-rokytnik.cz/
jezdecká stáj věřice
Dolní věková hranice je stanovena s ohledem na samostatnost dítěte. Horní věková hranice není určena, můžeme přijmout i juniory nad 15 let, předpokladem ovšem je, že se přizpůsobí programu tábora.
Pobyty jsou zaměřeny na to, aby se děti naučily s koňmi zacházet a poznaly péči o koně. V programu tábora je jízda na koni každý den. Každé dítě dostane na celou dobu pobytu přiděleného svého koníka, o kterého se pod dozorem vedoucích stará. Koně rozdělujeme s ohledem na fyzické dispozice dítěte, t.j. menší děti se starají o menší koně a naopak. Pokud se dítě účastní více turnusů, snažíme se, pokud je to možné, aby vždy mělo toho "svého" koníka.
http://www.verice.cz/
tak snad to stačí

jaro za dveřmi

8. března 2009 v 13:52
konečně nejsou teploty pod 0 žádný sníh ,na stromech jsou pupeny a místy sněženky
konečně jaro zachvíli se budou rodit mládata zvířatům jaro konečně pomalu už jsem začínala zimu nenávidět.tento bměsíc začíná pro mě až nad míru dobře snad i vám ostatním

narozky

8. března 2009 v 13:01
jedna z mích nejlepších kamarádek jana měla 29.ůnora narozky a já jí sice trochu opožděně přeju vše nej a at se jí daří její plány.
a taky ti přeju aby sinašla někoho kdo se ti bude líbit a ty jemu.ale prosíím tě nezamiluj se do nákýho idiota jako já do toho děvkaře .dárek ti dám zítra ve škole